FALPER Türkiye

Bir stil meselesi.

Zarif, modern, özgün, özgün bir dokunuşla tasarlanmış, yaşam tarzımı yansıtacak şekilde. İhtiyacım doğrultusunda düzenlenmiş mobilyaların, lavaboların, küvetlerin ve aksesuarların tek tek tasarlanmış, lake, ebat ve düzeninden oluşuyor. Terzilik bakımının sonucudur, ancak en son malzeme işleme teknolojisi ve üretim yöntemleri. İçinde yaşadığımız dünyaya nasıl saygı duyulacağını biliyor: her panel ekolojik sertifikalıdır, tüm ahşap yüzeyleri tamamen su bazlı ve tüm üretim atıkları geri dönüştürülmektedir. Bir ailenin tüm değerlerini, her bir öğeye kendi benzersiz kimliğini besleyen tasarımcıların, yaratıcıların, mimarların ve esnafların işlerini kapsayan bir İtalyan şirketinin meyvesi, her ürünü şekillendiren ve oranlara dönüştüren bir enerjidir. anlık klasik. Eleganlığı ve özgünlüğü ayırt edici özellikleri yapan herhangi bir çağdaş sahnede spot ışığı alır.

Benim gibi ve nasıl yaşayacağımı.

Bu Falper.

Marangozluk

Falper mobilyaların her biri, her bir detayı özenle yaratan, en yeni iç içe geçme, yönlendirme, delme ve kenarlama sistemlerini kullanan, deneyimli elçilerimiz tarafından üretilmiştir. 45 ° işleme işlemleri, özelleştirme, suya dayanıklı poliüretan yapıştırma ve denizden yapıştırma için huş kontrplak gibi sıra dışı malzemelerin kullanımı, masif meşe ve özel ahşaplar – bunların hepsi doğramamızın günlük rutininin bir parçası.

Zımparalama ve kaplama

Falper Terbiye atölyesinde, yüzeyler parlak veya mat verniklenebilecekleri veya güzel ahşap renkleri ile bitebilecekleri veya hatta yağ ve doğal balmumu ile muamele edilebilecekleri kadar mükemmel hazırlanırlar. Tüm bunlar, hassas bantlama ve 100’ün üzerinde standart yüzey ve RAL ve NCS çizelgelerinde tüm renkler oluşturma ile hazır parçaları korurken. Koku yok, stiren emisyonu yok, her şey su bazlı ve dokunuş için tamamen doğal. Ahşap cilaları gibi vernikleme işlemi doğrudan birkaç kat vernik ile ve hassas ve karmaşık bir uygulama ve kurutma işlemine uygun olarak uygulanır.

Falper montaj…

Mobilya montaj yoluyla şekillenir. Her eleman doğru pozisyonunu bulur. Çekmece ve menteşeler eklendi. Her detay kontrol edilir ve her çekmece, her kapı açılır ve pürüzsüz ve kusursuz hale gelene kadar ayarlanır. Mobilyaları için, Falper sadece en üst kalite bileşenleri kullanmaktadır ve diğer üreticilerin genellikle stabilizatörler veya çekmece açma senkronizörleri gibi isteğe bağlı olarak sağladığı tüm aksesuarlar, gerektiğinde standart tertibatlardır. Her parça lavabo üstü ile test edilmiş ve kontrol edilmiş olup, müşterilerimize paketlenmeden ve gönderilmeden önce en sıkı kalite kontrolünü geçmek zorundadır.

Lavabolar ve banyolar

Falper Üretim tesisimiz içerisinde, 1000 metrekareden fazla olan alanlarımız, lavabolarımızın, entegre üstlerin, ayna birimlerinin ve hepsi benzersiz ve heyecan verici bir tasarıma sahip, işlevsel, seçkin katı banyoların depolanması ve bitimine ayrılmıştır mükemmel kalite standartlarına göre. Avrupa ve ABD kalite sertifikaları, bileşenlerin biyolojik kökenleri, toksik olmayan yapıları, ışığa ve termal şoka karşı dayanıklılıkları, Falper ürünlerini özel kılan özelliklerden sadece birkaçıdır.

Aynalar ve aydınlatma

Falper Tesisimiz içinde yapılan her ayna, düz ve mükemmel görüntü yansıması sağlayacak şekilde arka yapılarla tasarlanmıştır. Aynalarımız aydınlıktır veya masif ahşap, çelik ve alüminyumdan LED ve OLED ışıkları ve Cristalplant çerçeveleriyle donatılmıştır. Işık kaynaklarımızın ışık spektrumuyla ilgileniyoruz, böylece cilt tonları açıkça görülebilir. Depolama için tasarlanmış olmasına rağmen, Falper aynaları, gömme veya basitçe duvara asılmış olsun, oldukça çekicidir. Teknisyenlerimiz her gün kendinize bakmak, makyaj yapmak, aydınlatma, saklamak ve büyüleyici olmak için aynalar yapıyor ve işlerini beceri ve tutkuyla yapıyorlar.

Müşteri Hizmetleri

Yetkili ve istekli pazarlama temsilcisi ekibimiz, her gün, müşterilere, katalogdan tavsiyeye kadar, kurulum öncesi teknik çizimler nakliye dahil, standart ve özel mobilyalar için eklemlenme olanağı sunmayı garanti eder. Eksiksiz bir müşteri hizmetleri hizmeti – ve farklı meslek pozisyonları için tüm satın alma aşamalarında sürekli destek: perakendeciden mimara, sağlam bir kriter. Falper Türkiye – Azerbaycan  – Irak ..