Newker Türkiye

Newker Ceramics, müşteri hizmetleri için net bir meslek ile kuruldu. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uyum sağlama kapasitesine sahip, genç ve dinamik bir şirketiz.

Kataloğumuzda, sektördeki en ileri teknolojiye ve seramik ürünlerimizdeki maksimum kaliteye uyarlanmış en son tasarım trendlerini bulacaksınız.

Seramik fayans sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübemiz sayesinde, ihtiyacınız olan tam ürünü bulabilmeniz için çok çeşitli formatlar, malzemeler, kaplamalar ve renkler sunabiliyoruz.

Ar-Ge ve I’deki sürekli çabalarımız, her bir proje türü için size en iyi çözümü sunmaya odaklanmıştır, bu yüzden daha fazla müşteri markamıza güvenmektedir. Müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için akıllı depoda 1.000’den fazla referansımız bulunmaktadır.

Şu anda 100’den fazla ülkeye ihracat yapıyoruz ve dünyanın en büyük sergileri olan Cevisama, Cersaie, Coverings, Batimat gibi fuarlara her yıl katılmaktayız.

Türkiye’de Newker Aksesuar Design showroom ve bayilerinde müşterilere sunulmakta ve cazibedar görünümüyle talep görmektedir.Newker Türkiye Aksesuar Design showroomunda değerli müşterilerini beklemektedir. Newker Türkiye,  Türkiye Newker.