Temmuz 2016 Basın Bülteni

Yaz Demek Suyla Buluşma Demek:

“İç Mekan Havuzları+Dış Mekan Banyoları”

Aksesuar Design, Yaşam Alanlarını Suyla Buluşturan Farklı Çözümleri ve Markalarıyla Yeni Bir Dönem Başlatıyor.

20 yıldır Azerbeycan ve Irak’ta hizmet veren ve çok yakın zamanda, tüm marka ailesi ve deneyimi ile İstanbul-Florya’daki ilk mağazasını açarak başarı zincirine Türkiye’yi de ekleyen Aksesuar Design, kısa zamanda mimarların, tasarımcıların ve dekorasyon tutkunlarının uğrak noktası oldu.

Başta banyo ve mutfak olmak üzere dış mekan&iç mekan yüzey kaplamaları ve tamamlayıcı dekoratif tasarımlardan oluşan geniş bir ürün gamına ve global bir marka ailesine sahip olan Aksesuar Design, yaz sezonu için yaşam alanlarını pek çok açıdan suyla buluşturan çözümler yaratıyor; bunlardan ikisi mimarlar arasında oldukça popüler:

İç mekan havuzları-Dış mekan banyoları

Gün geçtikçe biraz daha önem kazanan banyo olgusu, sadece teknoloji, işlev ve mobilya ile değil, teması, atmosferi, aurası ile de öne çıkmakta artık… Dolayısıyla günümüzün banyo tasarımlarında su ile baş başa kalmanın, arınmanın ve rahatlamanın altı çiziliyor. İster muhteşem bir aromaterapi partisi yapın, ister jakuzide klasik jazz eşliğinde uyuyun… Günümüz banyoları, kapıyı kapattığınız anda bunların tümünü yapabilmenizi sağlayacak şekilde tasarlanıyor.

Bu metodlardan biri de, havanın ısınmaya başlaması ve outdoor yaşamın öne çıkmasıyla gündeme gelen açık hava banyoları.

Salon konforunda olmasa bile, temiz havanın tüm güzelliğini duyulara taşıyan bu duş sistemleri, biraz egzotizm, biraz da pratik bir çözüm arayanların beğenisini kazanıyor. Özellikle de havuz çevresi için yoğun talep görüyor. Aksesuar Design, bu kategoride pek çok marka ve ürün modeline sahip. Diğer yandan iç mekan havuzları da yine hem görsel bir şölen hem de sportif amaçlı 360 gün kullanıma yönelik olarak tasarlanabilmekte. Burada yüzey kaplama markalarıyla da müşterilerine hitap eden Aksesuar Design, spa atmosferi taşıyan, stilize iç mekan havuzları ile benzersiz bir ritüel de başlatmış durumda. Kısacası, yerden ısıtma sistemli, yekpare camdan şehrin manzarasını veya ormanı seyreden, içinde saunası ve belki mini bir Türk hamamı bulunan bu su buluşmaları sayesinde hepimiz birer yaşam gurmesine dönüşüyoruz.

TÜRKİYE’DE İLK KEZ, MİMARLAR VE SON TÜKETİCİLER İÇİN ÖZEL BİR HİZMET

Tüm Aksesuar Design mağazalarında, yıllardır sunulan ve bir marka prensibi olarak yürütülen bu mimari destek sadece satış öncesinde değil, montaj, uygulama, garanti ve bakım olarak satış sonrasında da devam ediyor. Bunun için Aksesuar Design’da özel bir ekip ve departman çalışmakta.

İstanbul, Florya Beşyol’daki 2.000 metrekarelik yeni showroom’unda zemin ve duvar kaplamalarında Adex, Cerdomus, Fap Ceramiche, Fiandre, Floorgres, Grespania, Limestone, Naxos, Newker, Porcelaingres, Tonino Lamborghini, banyoda Art Ceram, Azzurra, Bathco, Bertocci, Bianchini Capponi, Butech, Cappelletti, Falper, Gamadecor, Hatria, Lineag, Lineabeta, Lineatre, Margaroli, Nicol, Noken, Teuco, Treesse, Cristina, Fiorentine, Mestre, Nicolazzi, Steinberg, doğal taş ve mozaikte L’antic Colonial, Veromar, mutfakta Gamadecor ve duvar kağıdında Inkiostro Bianco gibi birbirinden önemli markaların koleksiyonları satışa sunuluyor.

 

Aksesuar Design İstanbul;

Beşyol Mahallesi, Akasya Sokak, No:29, Florya, İstanbul, Türkiye.

Tel +90 212 598 55 98

www.aksesuarinsaat.com