KALDEWEI

Bugün banyo yapmak hijyenden çok daha fazlasıdır; rahatlık ve rahatlama yeridir, beden ve zihni bir sağlık hissi ile aşılar. Bu nedenle KALDEWEI küvetler küvetlerden daha fazlasıdır ve neden en yüksek tasarım ve kalite standartlarını karşıladıklarını açıklar.

KALDEWEI küvetler şık tasarımı yüksek kaliteli malzemelerle harmanlayarak herhangi bir banyoyu bir rahatlama vahasına dönüştürür.

Özel özelliklere sahip olmayan küvetler bile tamamen bireysel bir tasarım nesnesi oluşturmak için KALDEWEI’nin gizli zambak deseniyle süslenebilir. Zarif gri tonlarındaki desen, KALDEWEI çelik emayesine kalıcı olarak ateşlenir ve benzersiz dayanıklılık ve uzun ömür sağlar.

Özel özelliklerimiz ve aksesuarlarımız rahat banyolara yepyeni bir boyut katıyor. Estetik şekilli tutamaklar çeşitli küvet modellerimizin tasarımına mükemmel uyum sağlar ve banyoda daha fazla güvenlik sağlar. Kaymaz yüzey bittikçe, kaymaz ve tam kaymaz çelik emayeye kalıcı olarak ateşlenir ve güvenli bir duruş için küvetin büyük bir bölümünü veya tam tabanını kaplar. Banyodan sonra rahatlama, Kolay Temiz cila ile devam eder, su neredeyse tüm kir ve kireç parçacıklarını alarak çelik emaye yüzeyden akarken küveti temizlemek için hafif bir çalışma yapar. Sonuç, sadece nemli bir bezle temizlenmesi kolay bir küvet olup, sert ürünlere olan ihtiyacı ortadan kaldırır.