LİNEATRE Türkiye

LINEATRE, 1983 yılında, deneyimli yerel işçilerin yardımıyla ahşap ve mobilya endüstrisinde geçirdiği otuz yıllık bir deneyimin ardından Fernando Berti tarafından kuruldu. Banyo mobilyası üretimi için kurulan şirket, daha sonra ürün yelpazesini genişleterek, banyo için komple mobilyalar oluşturur. Klasik ve orjinal tarzı, malzemelerin kalitesi, kaliteli işçilik, geleneksel tekniklerle yapılmış ve çok kıymetli olması ile dikkat çekiyor. Sürekli yeni malzemeler araştırması, yeni modellerin yaratılması ve gittikçe daha fazla rafine edilmiş işleme teknikleri sayesinde, LINEATRE özgünlük ve yaratıcılık açısından banyo sektöründe büyüyebilir ve lider olabilir ve şu an için önemli bir referans noktasıdır. profesyoneller.

LINEATRE, uzun yıllardan beri, yukarıda belirtilen üretimi, Karolu Mutfağa Göre tasarımı ve üretimi ile desteklemiş ve temel olarak banyo mobilyalarının aynı iş alanında kendini tanıtmıştır.

Aksesuar Group Lineatre markasını uzun yıllardır tüm showroomlarında müşteri segmentine en uygun şekilde sunmanın gururunu ve heyecanını heran yaşamaktadır.Sadece bulunduğu ülkelerde değil Qatar-Dubai-Abu dabi-Kuwait-Kazakistan-Özbekistan-Türkmenistan_Kongo-Kenya-Cezayir gibi birçok ülkede satş ve satış sonrası montaj hizmetiyle müşterilerine ulaştırmaktadır.