Mayıs 2016 Basın Bülteni 

Hayal Kurduğunuz Andan Keyifle Kullandığınız Zamanlara Kadar Aksesuar Design Yanınızda!

100’e Yakın Markasıyla Sektöre Damgasını Vuran Aksesuar Design, Satış Öncesi ve Sonrası Desteğiyle Türkiye’de Bir İlki Gerçekleştiriyor

20 yıldır Azerbeycan ve Irak’ta hizmet veren ve 2016 Mart ayında tüm marka ailesi ve deneyimi ile İstanbul-Florya’daki ilk mağazasını açarak başarı zincirine Türkiye’yi de ekleyen Aksesuar Design, çok geçmeden pek çok mimarın, tasarımcının ve dekorasyon tutkunlarının uğrak noktası haline geldi.

Başta banyo ve mutfak olmak üzere dış mekan&iç mekan yüzey kaplamaları ve tamamlayıcı dekoratif tasarımlardan oluşan geniş bir ürün gamına ve global bir marka ailesine sahip olan Aksesuar Design, mağazada yer alan tematik mekan örnekleri ile başta mimarlar olmak üzere tüm müşterilerine görsellik, profesyonel yaklaşım, teknik destek, lojistik üstünlük ve zamanlama gibi özel avantajlar sunuyor.

Müşteri ve Mimarlara Yönelik Türkiye’de İlk Kez

Aksesuar Design’ın müşterilerine yönelik sunduğu hizmetlerden biri Türkiye’de ilk kez uygulanmakta: Aksesuar Design, mağazaya gelen müşterilerine (mimarlı-mimarsız) beğendikleri ürünleri, kendi mekanlarına sadece modelleme ile değil 3D ile de uyarlıyor ve bunu ücretsiz gerçekleştiriyor. Bu sayede mutfağınızı veya banyonuzu beğendiğiniz ürünlerle neredeyse bire-bir görebiliyor ve üzerinde gerçekçi değişimler yapabiliyorsunuz.

Tüm Aksesuar Design mağazalarında, yıllardır sunulan ve bir marka prensibi olarak yürütülen bu mimari destek sadece satış öncesinde değil, montaj, uygulama, garanti ve bakım olarak satış sonrasında da devam ediyor. Bunun için Aksesuar Design’da özel bir ekip ve departman çalışmakta.

İstanbul, Florya Beşyol’daki 2.000 metrekarelik yeni showroom’unda zemin ve duvar kaplamalarında Adex, Cerdomus, Fap Ceramiche, Fiandre, Floorgres, Grespania, Limestone, Naxos, Newker, Porcelaingres, Tonino Lamborghini, banyoda Art Ceram, Azzurra, Bathco, Bertocci, Bianchini Capponi, Butech, Cappelletti, Falper, Gamadecor, Hatria, Lineag, Lineabeta, Lineatre, Margaroli, Nicol, Noken, Teuco, Treesse, Cristina, Fiorentine, Mestre, Nicolazzi, Steinberg, doğal taş ve mozaikte L’antic Colonial, Veromar, mutfakta Gamadecor ve duvar kağıdında Inkiostro Bianco gibi birbirinden önemli markaların koleksiyonları satışa sunuluyor.

 

Aksesuar Design İstanbul;

Beşyol Mahallesi, Akasya Sokak, No:29, Florya, İstanbul, Türkiye.

Tel +90 212 598 55 98

www.aksesuarinsaat.com