NICOLAZZI

Nicolazzi hatları, müşterilerimize en yüksek kaliteyi sağlamak için tamamen üretimimizde yapılan çeşitli yüzeylerle süslenebilir.

Bunlar arasında Gold 24 K (el yapımı, otantik altın tuzları ile el yapımı), Rose Gold ve diğer Altın tonları, Bronz ve Bakır gibi tamamen “klasik renkler”, fırçalanmış Krom gibi “endüstriyel” kaplamalar veya fırçalanmış Nikel, “Toskana Pirinç” ve “Ham Pirinç” gibi “pirinç” doğal oksidasyona tepki verecek “canlılar” ve Beyaz veya Siyah, parlak veya mat gibi modern kaplamalar.

Altın kadar sıcak, krom kadar soğuk: istediğiniz tüm tonlarda. 24K Altın’dan (otantik altın tuzları ile elle yapılan) Rose Gold’a kadar değerlidir.

Bronz veya Bakır gibi klasik. Fırçalanmış Krom veya Nikel gibi endüstriyel. Pirinçin doğal oksidasyonuna tepki veren Tuscan Brass ve Raw Brass gibi “yaşıyor”. Veya Beyaz veya Siyah, parlak veya opak gibi çağdaş.

Mücevherler bizi daha güzel yapacak. Bizi çevreleyen her şeyin daha güzel olabileceğine inanıyoruz.

Bu yüzden bir gün mücevher benzeri musluklar yaratmaya karar verdik. Oniks, kaya kristali, sert taşlar, yeşim taşı ile üretiyoruz. Onları tek tek el işi yapıyoruz. Ve birkaç kişi bunu talep edebilir. Aslında, şaşırtıcı derecede az.